При тому, що точно всі ці слова читали дуже багато разів, виявляється, далеко не кожен знає, що таке ячсмить, фівапро і навіть, важко повірити, йцукенг.
> ... підробляв набиранням курсачів, дипломів тощо ... Блін, як згадаю ті пригоди. В 92–му татові на кафедру поставили шедевр чернівецької промисловості компʼютер "Іскра", на якому якийсь час ніхто з місцевих нічого не робив, зате приходили діти завкафедрою, фізик і географ, і робили щось своє, включно з друком чужих дипломних і дисерів. Вже не памʼятаю, чи у нас тоді комп зламався, чи принтер, чи що, але памʼятаю, як один раз, щоби вчасно здати замовлення (не віддаш завтра рано -- реально побʼють), ми роздруковували це діло на принтері на роботі подруги жінки друга брата. Працювала вона у віварії, ми мліли від смороду сотень щурів, а щурі, здається, божеволіли від писку старого матричного принтера. І це все під нерви дівчини, яка там власне працювала, що якщо нас побачать, то її звільнять, що нема чого тут курити, ну і що що смердить, що треба було свою розчинну каву приносити, обнагліли в кінець. Ну, таке -- ранні девʼяності у всій красі :)
Якщо подумати, в ті часи у кожного набралося історій -- на кілька жаданівських "Ворошиловградів" вистачить. У мене ще життя було відносно нудне і ніяке -- відмінник-заучка, на базарі не торгував, майже не пив (відносно загалу). Тьху, а не персонаж
При всій заслуженій нелюбові до кацапських ресурсів, не можу не визнати користі від ранніх версій деяких з них, де народ писав анекдоти і історії. Анєкдот.ру, там, всякі кулічікі, навіть деякі канали Юзнету. Там сюжетів -- на кілька повних зібрань творів вілєніна стане
Ну ти спитав! Я до цього дня був переконаний, що їх збирали у нас на "Електронмаші" Але, може, їх збирали не лише у нас? Або збирали десь інде, а у нас робили якусь одну операцію, тому я так думав. Ти зруйнував струнку картинку моєї памʼяті!
Точно "Іскра", бо за завєтамі Ільїча пламя із неї таки в кінці кінці возґорєлось. "Електронмашів" було всюди багато, альтернативами були тазви таємні і конспіративні: Кварц, Темп, Граніт, Гравітон. (Всі чотири -- реальні чернівецькі заводи). Робили вони всі одне і те ж саме: всяку фігню для савєцького ВПК. Про те, що та "Іскра" була з нашого Електронмашу, мені хтось колись сказав ще тоді, в тому 92-му році, з того часу я так собі і думав, але ніякого фактчекінґа ніколи не робив. Може, мені збрехали. Може, я не так почув. Памʼятаю, що оперативки було 640КБ, вінчестер 20МБ, один пʼятидюймовий флоппі, монітор CGA на чотири кольори, тому запустити на ньому гру Golden Axe так і не вийшло.
no subject
Блін, як згадаю ті пригоди.
В 92–му татові на кафедру поставили шедевр чернівецької промисловості компʼютер "Іскра", на якому якийсь час ніхто з місцевих нічого не робив, зате приходили діти завкафедрою, фізик і географ, і робили щось своє, включно з друком чужих дипломних і дисерів. Вже не памʼятаю, чи у нас тоді комп зламався, чи принтер, чи що, але памʼятаю, як один раз, щоби вчасно здати замовлення (не віддаш завтра рано -- реально побʼють), ми роздруковували це діло на принтері на роботі подруги жінки друга брата. Працювала вона у віварії, ми мліли від смороду сотень щурів, а щурі, здається, божеволіли від писку старого матричного принтера. І це все під нерви дівчини, яка там власне працювала, що якщо нас побачать, то її звільнять, що нема чого тут курити, ну і що що смердить, що треба було свою розчинну каву приносити, обнагліли в кінець. Ну, таке -- ранні девʼяності у всій красі :)
no subject
no subject
no subject
no subject
no subject
no subject
no subject
Але, може, їх збирали не лише у нас? Або збирали десь інде, а у нас робили якусь одну операцію, тому я так думав. Ти зруйнував струнку картинку моєї памʼяті!
no subject
Та я сам не в курсі. Про чернівецькі мікросхеми чув. А Електронмашів радянська фантазія наплодила по всіх великих містах. От і вгадуй.
no subject
"Електронмашів" було всюди багато, альтернативами були тазви таємні і конспіративні: Кварц, Темп, Граніт, Гравітон. (Всі чотири -- реальні чернівецькі заводи). Робили вони всі одне і те ж саме: всяку фігню для савєцького ВПК.
Про те, що та "Іскра" була з нашого Електронмашу, мені хтось колись сказав ще тоді, в тому 92-му році, з того часу я так собі і думав, але ніякого фактчекінґа ніколи не робив. Може, мені збрехали. Може, я не так почув. Памʼятаю, що оперативки було 640КБ, вінчестер 20МБ, один пʼятидюймовий флоппі, монітор CGA на чотири кольори, тому запустити на ньому гру Golden Axe так і не вийшло.
no subject